Spotkanie Opłatkowe społeczności akademickiej 2015

17 grudnia 2015 r. odbyło się Spotkanie Opłatkowe społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W akademiku Manhattan w dzielnicy Felin spotkali się studenci, pracownicy i zaproszeni goście, by wspólnie przeżyć refleksję na przesłaniem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W imieniu Władz Uczelni najlepsze świąteczne życzenia złożył zebranym prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą, prof. Stanislaw Baran. W spotkaniu uczestniczył arcybiskup metropolita lubelski Stanisław Budzik. Udział wzięli również duszpasterze akademiccy wraz z księdzem prałatem dr. Stanisławem Sieczką.

Swoimi występami uroczystość uświetnił Chór Akademicki oraz Zespół Pieśni i Tańca Jawor.

Za organizację spotkania opłatkowego odpowiadał Dział Spraw Socjalnych Studentów – Osiedle Studenckie „Felin”.

Całej społeczności akademickiej życzymy Wesołych Świąt!

———

BPU