Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W ramach kampanii Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015 zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Od 7 do 9 maja 2015 r. w siedzibie Biblioteki przy ul. Akademickiej 15 zaplanowano m.in.

 

Wystawę bibliofilskie miniatury i miniaturki – arcydzieła sztuki introligatorskiej
Wystawa zasobów Muzeum Najmniejszych Książek Świata Zygmunta Szkocnego w Katowicach.
Dopełnieniem wystawy jest prezentacja miniatur i miniaturek z prywatnych zbiorów pracowników biblioteki oraz zasobów Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Miejsce ekspozycji: parter Biblioteki

 

Akcję 5000 eBooków
Oferta darmowego dostępu on-line do kolekcji 5000 książek z zakresu literatury pięknej oraz publikacji o tematyce unijnej.

Biblioteka z przewodnikiem
Zapraszamy do zwiedzania nowego budynku Biblioteki Głównej! Czas trwania: ok 30 minut.
Zbiórka na parterze Biblioteki, godz. 11:00 i 13:00 w dn. 7. maja
 

[szczegółowy program na stronach akcji]

 

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

 

Biblioteka Główna – Regionalny Ośrodek Rolniczej Informacji Naukowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – została dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.