Rowerem na uczelnię – inauguracja w UP – 13.04.15

13 kwietnia (poniedziałek)  o godz. 10:00 na placu przed budynkiem AGRO II (ul. Akademicka 15) Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie inauguruje konkurs  „Rowerem na uczelnię” – organizowany przez Urząd  Miasta Lublin we współpracy z lubelskimi uczelniami.

Jego głównym celem  jest promocja jazdy na rowerze wśród studentów i pracowników uczelni.

Podczas poniedziałkowego spotkania w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie chcemy przedstawić założenia akcji, ustawić pierwszą konkursową urnę oraz zaprosić studentów i pracowników do udziału w internetowej ankiecie nt. rozbudowy infrastruktury rowerowej przy uczelni (np. wybór najlepszych miejsc dla nowych stojaków rowerowych).

Odbędzie się również krótki pokaz umiejętności rowerowych  w wykonaniu profesjonalistów oraz będą prowadzone mini-konkursy i quizy o tematyce rowerowej.

Przewidywany czas spotkania: 1 godzina

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, spotkanie może zostać przeniesione na wtorek, 14.04, na godz. 12:00.

[ Wydarzenie w portalu Facebook ]

Więcej informacji: