Jubileusz 55-lecia ZPiT „Jawor”

 Zespołowi Pieśni i Tańca „Jawor”
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
50 lat już minęło, i jeszcze 5 niedługo minie!

W związku  ze zbliżającym się JUBILEUSZEM 55-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „JAWOR” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (wcześniej WSR oraz AR) Komitet Organizacyjny Obchodów Jubileuszu uprzejmie informuje, że uroczystości 55-lecia wraz ze spotkaniem obecnych i byłych członków Zespołu odbędą się w dniach 16-17-18 kwietnia 2015r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.


CHCEMY TYM SAMYM GORĄCO ZAPROSIĆ WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYM PIĘKNYM JUBILEUSZU „JAWORA” –  ZESPOŁU, KTÓRY WSZYSCY PO CZĘŚCI TWORZYLIŚMY NA PRZESTRZENI TYCH LAT

W ramach obchodów  odbędą się trzy kolejne koncerty w dniach 16, 17 i 18 kwietnia oraz  imprezy towarzyszące. Koncert Galowy zaplanowany jest na sobotę, 18.04.2015r. na godz. 16.00 i odbędzie się w Centrum Kongresowym UP w Lublinie, ul. Akademicka 15. Spotkanie obecnych i byłych członków Zespołu oraz wszystkich naszych drogich gości rozpocznie się  po tym koncercie ok. godz. 21.oo  również w Centrum Kongresowym UP w Lublinie.

Szczegółowy program obchodów Jubileuszu 55-lecia,  podobnie jak wszelkie inne informacje związane z organizacją będą zamieszczane sukcesywnie na stronie internetowej Zespołu:

  http:// jawor.up.lublin.pl  oraz  https://www.facebook.com/zpit.jawor

Na powyższej stronie można znaleźć również formularz zgłoszeniowy  oraz wszelkie informacje odnośnie zgłaszania się, formy udziału (tańca, grania), czy wreszcie wpłat i terminów, które Was – uczestników i nas – organizatorów obligują aby, sprawnie zorganizować i przeprowadzić zaplanowany JUBILEUSZ.

Potwierdzeniem zgłoszenia uczestnictwa

jest wypełnienieformularza zgłoszeniowego ]

jak i odpowiednia wpłata na konto Organizacji Obchodów Jubileuszu 55-lecia. Preferujemy wypełnienie formularza on-line, opcjonalnie formularz ten można wypełnić i wysłać pocztą na adres :  ZPiT „JAWOR” UP  w Lublinie, ul. Langiewicza 12, DS. ESKULAP, 20-035 LUBLIN.

Zainteresowanym podajemy numer konta Stowarzyszenia Przyjaciół ZPiT JAWOR, na które należy wpłacać opłaty Jubileuszowe : 66 1060 0076 0000 3300 0081 2522

Istnieje możliwość aktywnego wzięcia udziału w części artystycznej Koncertu Galowego, jednak prosimy wziąć pod uwagę, iż wiąże się to z koniecznością wcześniejszego zorganizowania kilku spotkań  (prób tanecznych/wokalnych). Jednocześnie – z uwagi na ograniczone możliwości sceniczne – nie gwarantujemy wszystkim chętnym wzięcia udziału w części artystycznej, a decyzję o ostatecznym kształcie artystycznym podejmuje Kierownik ZPiT  „JAWOR”.

Licząc na miłe spotkanie w kwietniu 2015r. na obchodach JUBILEUSZU 55-LECIA prosimy o pilne zgłaszanie i potwierdzanie swojego uczestnictwa.  W imieniu Zespołu i organizatorów jeszcze raz SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

                        Komitet Organizacyjny Jubileuszu 55-lecia

 

 

 

 

 

 

 

  Formularz złoszeniowy do pobrania