Wydawnictwo UP na 18. Międzynarodowych Targach Książki

Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uczestniczyło w 18. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbyły się w dniach 23–26 października br. Na naszym stoisku prezentowaliśmy publikacje, które wyszły spod pióra pracowników naukowych UP w Lublinie.

W imprezie wzięło udział 690 wystawców. Prawie 60 tys. gości odwiedziło Targi. Na stoiskach pojawiło się ponad 600 autorów na spotkaniach z czytelnikami. Zaprezentowano 5 salonów tematycznych: Wydawców Szkół Wyższych, Wydawców Katolickich, Nowych Mediów, Małe Ojczyzny, Książki Dziecięcej.

Pierwszego dnia Targów podczas gali w Teatrze im. Juliusza Słowackiego przedstawiono laureata Nagrody im. Jana Długosza – prof. Grzegorza Niziołka wyróżnionego za książkę „Polski teatr zagłady”.

Więcej o imprezie przeczytają Państwo w kolejnym numerze „Aktualności UP” oraz na stronie targów.

foto: Targi w Krakowie