Studenci kierunku BHP w Herbapolu

 

 

Studenci III roku Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt, kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w środę 7 maja br. wzięli udział w zajęciach terenowych, które odbyły się w lubelskim przedsiębiorstwie „Herbapol – Lublin” S.A. W zajęciach uczestniczyli studenci całego roku oraz trzech opiekunów. W celu zachowania sprawności funkcjonowania procesu produkcji oraz bezpieczeństwa zwiedzających, zostaliśmy podzieleni na małe grupy.

  

 

Po dopełnieniu niezbędnych formalności (czyli wstępny instruktaż i szkolenie BHP oraz ubraniu się w stroje robocze), mieliśmy okazje zapoznać się ze specyfiką pracy wszystkich działów w zakładzie "Herbapol – Lublin" S. A.

Podsumowując: wizyta w firmie  była doskonałym uzupełnieniem zajęć. Zdobyliśmy mnóstwo wiedzy teoretycznej i praktycznej, a zarazem świetnie się bawiliśmy, mogąc zgłębiać tajniki produkcji herbat, soków i innych produktów "Herbapol – Lublin" S. A. 

 

 
Szczególnie chcielibyśmy podziękować Zarządowi "Herbapol – Lublin" S. A.  oraz Panu Mariuszowi Łapińskiemu, który z wielką życzliwością i cierpliwością odpowiadał na nasze pytania, przez co pomógł nam zrozumieć, jak funkcjonuje firma.

 

Tekst i zdjęcia: studenci kierunku BHP