Program wydarzeń w ramach Nocy Uniwersytetów

30 maja br. odbędzie się  Noc Uniwersytetów – warsztaty, pokazy i prezentacje przeprowadzane w godzinach wieczornych przez trzy lubelskie uniwersytety: Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.  Uczelnie przygotowały dla zwiedzających szereg atrakcji.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniach podzielonych na kilka obszarów tematycznych:

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:  www.up.lublin.pl/noc2014/

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.  Niektóre mogą wymagać wcześniejszej rejestracji, zgodnie z oznaczeniem w programie.

W ramach konkursu "Noc u Przyrodników" za uczestnictwo w wydarzeniach organizacowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie można wygrać cztery czytniki e-booków marki Kindle. [Więcej o konkursie]

Zapraszamy również do zapoznania się z wydarzeniami orgaznizowanymi przez Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej i Uniwersytet Medyczny – informacja będzie dostępna na stronach uczelni.

Więcej informacji: tel.  81 445 66 05,