“Naszym Seniorom na Święta” – świąteczna akcja społeczna Klaster Lubelska Medycyna

„Naszym Seniorom na Święta” to akcja społeczna organizowana z inicjatywy Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie we współpracy ze środowiskiem Klaster Lubelska Medycyna, którego Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie jest aktywnym członkiem.

Celem akcji jest zbiórka trwałej żywności, środków higieny osobistej oraz drobnych upominków, które przekazane zostaną Seniorom do Domów Pomocy Społecznej w Lublinie.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, brak możliwości bezpiecznego przemieszczania się Seniorów ze względu na ryzyko zakażenia koronawirusem, ograniczony kontakt z innymi osobami (w tym najbliższymi), w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, chcielibyśmy być bliżej nich. Niech drobne upominki, które dla nich przygotujemy, będą wyrazem naszej sympatii i troski.

Miejsce zbiórki: budynek Rektoratu UMCS (parter)

Zbiórka trwa do 8 stycznia 2021 r.