Przyrodniczy MIT: Bezpłatne kursy dla studentów kierunku Behawiorystyka zwierząt

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie realizuje projekt "Przyrodniczy MIT program dostosowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do wyzwań Nauki 2.0",  w ramach którego rusza właśnie nabór  na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe studentów kierunku Behawiorystyka zwierząt.

Rada Programowa kierunku Behawiorystyka zwierząt wspólnie z Biurem Projektów i Funduszy Centrum Nauki UP  Lublinie, przygotowała dla studentów ostatnich 4 semestrów kierunku Behawiorystyka zwierząt bezpłatne kursy i szkolenia doszkalające w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią uruchomione będą obecnie wybrane 4 obszary wsparcia:

1) Współpraca behawiorysta lekarz weterynarii;
2) Różnicowanie emocjonalnych (afektywnych) i neurogennych zaburzeń zachowania;
3) Terapia behawioralna/ Fizjoterapia;
4) Rehabilitacja gadów, możliwości zapewnienia dobrostanu.

Kursy/szkolenia realizowane będą przez podmioty zewnętrzne m.in.: Lubelskie Centrum Małych Zwierząt, Akademia Pana Psa, Fundacja Epikrates.
 
Okres realizacji projektu: 1.07.2019 – 20.06.2023

Projekt "Przyrodniczy MIT program dostosowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do wyzwań Nauki 2.0" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Opiekunem merytorycznym jest dr hab. lek. wet. Mirosław Karpiński, profesor uczelni.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej, gdzie w najbliższym czasie pojawi się regulamin rekrutacji i dokumenty zgłoszeniowe.

Zachęcamy do udziału w projekcie!