KWATEROWANIE NA ROK AKADEMICKI 2020/2021

Kwaterowanie w domach studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla studentów:

I-go i II-go roku pierwszego stopnia wszystkich kierunków oraz kier. weterynaria odbywać się będzie w dniu 28.09.2020 r. (poniedziałek) w godzinach: 8-17

III-go i IV-go roku pierwszego stopnia wszystkich kierunków oraz kier. weterynaria odbywać się będzie w dniu 29.09.2020 r.  (wtorek) w godz. 8-17

I-go i II-go roku drugiego stopnia wszystkich kierunków oraz V-VI roku kier. weterynaria odbywać się będzie w dniu 30.09.2020 r. (środa) w godz. 8-17

osoby nie będące studentami UP w Lublinie kwaterowane będą w dniu 01.10.2020 r. (czwartek) w godz. 8-17

Osoby kwaterujące się, którym zostało przyznane miejsce w domach studenckich przy ul. Langiewicza stawiają się w Biurze Domów Studenckich przy ul. Langiewicza 12 (DS Eskulap) oraz osoby, którym przyznano miejsce w domach studenckich przy ul. Dobrzańskiego w Biurze Domów Studnckich przy ul. Dobrzańskiego 33 i 35 (DS Broadway, DS  Manhattan)

1. z wypełnioną umową najmu:

studenci UP w Lublinie – druk do pobrania
                                          osoby niebędące studentami UP w Lublinie – druk do pobrania
2. zdjęciem w formacie legitymacyjnym

3. dowodem osobistym

4. przygotowaną opłatą w wysokości 50 zł

UWAGA

Wszystkie osoby kwaterujące się w domach studenckich proszone są o wypełnienie ankiety o stanie zdrowia (do pobrania) i złożenie jej w Biurze Domów Studenckich wraz z umową najmu.

Każdy kwaterujący zobowiązany jest do przestrzegania reżimu sanitarnego:

1. zachowania dystansu społecznego

2. zdezynfekowania rąk przy wejściu do budynku

3. założenia maseczki

4. posiadania własnego długopisu

Do domu studenckiego wstęp mają tylko osoby kwaterowane.

Każda osoba kwaterująca sie obowiązana jest do przywiezienia własnej pościeli (kołdra, poduszka, koc), bielizny pościelowej, własnych naczyń, garnków oraz rzeczy osobistych.

UWAGA! od 1 października 2020 r. obowiązuje nowa tabela opłat za zakwaterowanie w domach studenckich.