Zaproszenie do udziału w projekcie POPOJUTRZE 2.0

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zaprosić pracowników, studentów oraz doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do udziału w projekcie POPOJUTRZE 2.0, koordynowanego przez spółkę SENSE consulting.

POPOJUTRZE to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania Innowacji Społecznych w obszarze KSZTAŁCENIA.

W 4 naborach zaplanowanych na przestrzeni trzech najbliższych lat, zespół POPOJUTRZE 2.0 wybierze 72 innowacje, na których stworzenie i testowanie przyzna granty, każdy o wartości 60.000,00 zł.

POPOJUTRZE 2.0 wspiera MIKROINNOWACJE. Poszukiwane są pomysły na SZYBSZE, TAŃSZE oraz BARDZIEJ WYDAJNE rozwiązywanie trudności, z którymi boryka się RYNEK KSZTAŁCENIA.

W projekcie POPOJUTRZE 2.0 może wziąć udział niemal każdy – zarówno osoby fizyczne jak i instytucje – wymogiem jest jedynie stworzenie minimum 2 osobowego zespołu pracującego nad innowacją.

Projekt POPOJUTRZE 2.0 pozwala na to, by pomysły uzyskały szansę na opracowanie, testowanie i wdrożenie do praktyki.

Wkrótce rusza pierwszy nabór Grantobiorców – zapraszamy do śledzenia informacji na platformie internetowej projektu www.popojutrze2.pl oraz zadawania pytań

 

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą
Dr hab. inż. Bartosz Sołowiej, prof. uczelni