Pracownik do zatrudnienia w zastępstwie na stanowisku administracyjnym w pełnym wymiarze czasu pracy do obsługi Programu Erasmus+

Biuro Wymiany Akademickiej

Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

poszukuje

pracownika do zatrudnienia w zastępstwie na stanowisku administracyjnym

w pełnym wymiarze czasu pracy

do obsługi Programu Erasmus+

Opis stanowiska:

• organizacja wyjazdów pracowniczych na wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ (STA, STT) do krajów programu KA103,
  • prowadzenie mobilności K107 (opracowanie dokumentów, zasad, umów, prowadzenie mobilności wyjazdów studentów i pracowników),
  • informowanie o programie Cepus,
  • obsługa Karty EKUZ (ubezpieczenie) dla pracowników wyjeżdżających do krajów UE z programu Erasmus,
  • obsługa strony internetowej Programu Erasmus+ z krajami partnerskimi (spoza UE)
  • przygotowywanie sprawozdań i danych statystycznych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra obsługa komputera i programów Microsoft Office,
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Pożądane:

• znajomość zasad i przepisów związanych z funkcjonowaniem i obsługą Programu Erasmus+

Wymagane dokumenty:

• cv i kwestionariusz dla osób ubiegających się o zatrudnienie https://www.up.lublin.pl/druki/,

Wymagane dokumenty należy dostarczyć do  Sekretariatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin p. 261 w kopercie z dopiskiem „Oferta do Programu Erasmus+” do dnia 26 sierpnia 2020 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt do kierownika Działu Komunikacji i Wymiany Akademickiej, tel. 81 445 65 94 lub koordynatora Biura Wymiany Akademickiej 81 4456573.