Projekt „Aktywny Absolwent” współfinansowanym ze środków PFRON

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych kontynuuje nabór do drugiej edycji projektu "Aktywny Absolwent"  dającym szansę osobą niewidomym i słabo widzącym na znalezienie zatrudnienia.
 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „AKTYWNY ABSOLWENT”

współfinansowanym ze środków PFRON Uwaga!

 

Są jeszcze wolne miejsca w projekcie „Aktywny absolwent!

 

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

 

Oferujemy między innymi doradztwo zawodowe, coaching, szkolenia zawodowe dopasowywane indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestnika, płatne staże.

 

Zapewniamy indywidualne podejście.

W związku z obecną sytuacją, kursy i szkolenia odbywają w formie zdalnej. Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu własnych kompetencji i umiejętności oraz chcesz być konkurencyjny na rynku pracy, zgłoś się do nas już teraz!

 

 

 

Projekt skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym z całej Polski. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go na adres .Formularz zgłoszeniowy znajduje się do pobrania na stronie pzn.org.pl/projekt-aktywny-absolwent/ Kontakt tel. 22 635 60 38 lub 22831 22 71 wew. 255