25 000 euro na startupy z branży rolno-spożyczej

Masz startup z branży rolno-spożywczej na wczesnym etapie rozwoju? Posiadasz innowacyjny produkt lub usługę, które mogą przekształcić sektor rolno-spożywczy? Aplikuj o udział w programie Innovation Prizes i otrzymaj nawet do 25 000 EUR! 

 
EIT Food (Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności) ma misję przekształcenia europejskiego systemu żywnościowego tak, aby był lepszy zarówno dla ludzi, jak i planety. Właśnie dlatego powstały Innovation Prizes – konkurs, w którym nagradzani są przedsiębiorcy i startupy na wczesnym etapie rozwoju, i którego celem jest wspieranie rozwoju nowych produktów i usług, które mogą pomóc w przekształceniu naszego systemu rolnego i żywnościowego w zdrowszy, bardziej zrównoważony i godny zaufania. 
 
Wybrane startupy będą miały szansę rywalizować w polskim finale i wygrać 1000 €, 3000 € lub 5000 €. Oprócz nagród pieniężnych uczestniczące startupy skorzystają z dostępu do inwestorów, wysokiej jakości treningów oraz naszej społeczności mentorów i ekspertów branżowych. 
 
Konkurs zakończy się Wielkim Finałem, podczas którego zdobywcy 1. nagrody ze wszystkich 17 krajów będą walczyć o trzy nagrody główne: 10 000 EUR i 15 000 EUR oraz 25 000 EUR. 
 
Termin składania wniosków dla wszystkich krajów upływa 19 kwietnia 2020 r. 
 
Więcej informacji na temat dotacji, kwalifikujących się krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie https://bit.ly/385V9oN.
 
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z managerką projektu Yulią Bodnar ().