Program “Inżynierki 4.0” – Pokieruj swoją karierą pod okiem ekspertów Siemens!

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji programu edukacyjnego Siemensa „Inżynierki 4.0”, skierowanego do studentek studiów 1. i 2. stopnia uczelni technicznych. Program jest szansą na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, a także uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach branży przemysłowej dla najlepszych studentek.

W ramach programu na uczestniczki czekają warsztaty prowadzone przez członków Zarządu Siemens oraz ekspertów z zakresu technologii przemysłowej, praktyczne warsztaty z obsługi robota KUKA, funkcjonowania cyfrowego przedsiębiorstwa oraz wirtualnej rzeczywistości. Dla studentek, które ukończą cały program, przewidziana jest możliwość zwiedzania fabryki Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze, działającej w duchu Industry 4.0. Zwyciężczynie ogłoszonego w czasie warsztatów konkursu będą mogły wygrać pakiet szkoleń w firmie KUKA oraz mentoring w Siemensie.

Więcej informacji i rejestracja do programu www.siemens.pl/inzynierki40

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!