CAVALIADA Lublin 2020

W dniach 30 stycznia-2 lutego 2020 r. na terenie Targów Lublin odbyły się Międzynarodowe Zawody Jeździeckie CAVALIADA 2020, w trakcie których listy gratulacyjne wręczał JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk, a oferta edukacyjna Uniwersytetu była prezentowana na dedykowanym stoisku.

 

 

[ GALERIA ZDJĘĆ ]
 

W trakcie CAVALIADY w różnych konkurencjach (skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, powożenie, Konkurs Konia Wierzchowego) rywalizowali między sobą najlepsi zawodnicy z kraju i ze świata. W drugi dzień zawodów w trakcie konkursu CAVALIADA Dressage Tour listy gratulacyjne dla zwycięzców wręczał JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk.

CAVALIADA to jednak nie tylko emocje sportowe. W siedzibie Targów Lublin swoje produkty raz ofertę prezentowali wystawcy z całego kraju. Zawody jeździeckie były zatem doskonałą okazją dla promocji oferty edukacyjnej Uniwersytetu, wśród której znajduje się między innymi kierunek bezpośrednio związany z tematyką wydarzenia: hipologia i jeździectwo.

Za obsługę stoiska odpowiadali pracownicy Biura Komunikacji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie: Damian Kapusta, Witomiła Kowalik, Paweł Michalski, Dagmara Sadowska oraz Ilona Stańczak, a także studenci kierunku hipologia i jeździectwo: Martyna Frątczak i Andrzej Borowski.

 

 

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA