Erasmus+ Program KA 107 z krajami partnerskimi – spoza UE (informacje potrzebne do złożenia wniosku na 2020 rok)

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi programu Erasmus+ z krajami partnerskimi (spoza UE) Biuro Wymiany Akademickiej będzie składać nowy wniosek w projekcie KA107 o środki finansowe na mobilności pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie a uczelniami z krajów partnerskich (spoza Unii Europejskiej), które będą realizowane od roku akademickiego 2020-21 (równolegle z projektem KA 107 z 2019 roku).

W celu prawidłowego przygotowania wniosku potrzebujemy od Państwa informacji: z jakimi uczelniami zagranicznymi i w jakim zakresie nawiązali już Państwo kontakt/współpracę i chcieliby Państwo dalej ją kontynuować? (w załączeniu tabela do uzupełnienia)

Prosimy o przesłanie uzupełnionej tabeli mailem na adres w terminie do 15 grudnia 2019 r. tak, abyśmy zdążyli uzupełnić dość obszerny i wymagający szczegółów wniosek.

Kraje partnerskie podzielone są na regiony, z których każdy ma przeznaczoną konkretną pulę pieniędzy  (w załączeniu: ogólnie czego się spodziewać w 2020 roku oraz wysokość stawek w 2019 roku – w roku 2020 mogą być niewielkie zmiany – nie ma jeszcze aktualnych danych).

W roku 2019 aplikowaliśmy po raz pierwszy o środki finansowe na projekt KA 107 i wiemy, że ciężko jest uzyskać dofinansowanie na mobilności do krajów partnerskich (spoza UE), dlatego bardzo proszę o rzetelne i wyczerpujące informacje na pytania zawarte w tabeli.

Z góry dziękujemy za współpracę.

Biuro Wymiany Akademickiej