Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie przystępuje do realizacji kolejnego Doktoratu Wdrożeniowego

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie jest jednym z laureatów rozstrzygniętego konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach III edycji programu "Doktorat wdrożeniowy".

> Komunikat dotyczący programu <

Projekt będzie wdrażany przez Szkołę Doktorską UP w Lublinie.

Kształcenie doktorantki w ramach projektu będzie odbywało się we współpracy z jej pracodawcą – PZZ Lubella GMW Sp. z o.o. Sp.k. Przedsiębiorstwo wdroży także do swojej praktyki gospodarczej wyniki badań opracowane w czasie trwania projektu.

Temat pracy doktorskiej to: „Jakość odżywcza i prozdrowotna makaronów z pszenicy durum wzbogaconych suszem z grzybów posiadających udokumentowany potencjał prozdrowotny”.

Pracę doktorską, w wyniku przeprowadzenie otwartego konkursu, przygotuje Pani Magdalena Szydłowska- Tutaj.

Opiekunem doktorantki jest dr hab. Urszula Złotek.

Kwota grantu przeznaczonego na realizację pracy doktorskiej dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wynosi 309 522,32 zł.

Zachęcamy do śledzenia informacji o aktualnych konkursach zamieszczanych na stronie Centrum Nauki Uniwersytetu.
Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w konkursach zapraszamy do kontaktu z Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!