Spotkanie studentów kierunku Turystyka i Rekreacja ze studentami z Mesoyios College z Cypru

20 listopada 2019 roku studenci II roku Turystyki i Rekreacji studiów licencjackich i magisterskich zorganizowali pod opieką dr Anny Mazurek-Kusiak spotkanie integracyjne dla studentów z Mesoyios College z Cypru.

 

 

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

 

Studenci z Cypru obecnie przebywają na praktykach w Hotelu Hampton by Hilton Lublin, a spotkanie ze studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbywało się w ramach współpracy  z Lubelskim Convection Bureau.

Na początku na Starym Mieście studenci zorganizowali dla gości gry trenowe. W pierwszej etapie gracze musieli zabawić się w detektywów i odnaleźć w kamienicach miasta zagubione litery. W drugim etapie gier goście zostali zapoznani z głównymi zabytkami Lublina.

Po wyczerpujących i zmuszających do myślenia grach cała grupa została zaproszona do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, gdzie gospodarze z Lubelskiego Convection Bureau przygotowali poczęstunek oraz oprowadzili po dostępnych salach konferencyjnych i biznesowych. W jednej z sal studenci z Naszego Uniwersytetu mogli sprawdzić się w roli prelegentów prezentując w języku angielskim podstawowe informacje o Uniwersytecie Przyrodniczym oraz  tradycje polskiej i ukraińskiej kuchni. Następnie studenci poprowadzili quizy, koła fortuny i gry planszowe.

Spotkanie zakończyło się dyskusją dotyczącą dalszej współpracy.