Nie udawaj Greka i już dziś aplikuj na praktyki w ramach Programu Erasmus+

Specjalnie dla studentów Behawiorystyki Zwierząt, Hipologii i Jeździectwa oraz Weterynarii przedstawiamy ofertę praktyk dla wszystkich miłośników koni.

Jeżeli rozróżniasz konie, które błędnie galopują czterotaktem, potrafisz czerpać radość z długiego szczotkowania sierści lub twierdzisz, że stajnia to Twój drugi dom – Grecja wzywa właśnie Ciebie!

Dwa miesiące praktyk w słonecznej Grecji możesz spędzić nie tylko z ukochanymi zwierzętami, ale także możesz przyczynić się do pomocy innym. Kto lepiej (jak nie Ty) będzie wiedział o niesamowitej sile hipoterapii.

Brzmi świetnie – jaki jest haczyk?

Tak, przyznajemy się, jest taki. Oferta, której szczegóły znajdziesz po kliknięciu w zdjęcie dotyczy tylko wyjazdu dla dwóch osób. Zatem liczba miejsc jest mocno ograniczona. Dlatego nie zastanawiaj się i już teraz aplikuj do Biura Erasmus.

Nie bardzo widzisz się w Grecji na Erasmusie? Sprawdź jak nasi studenci radzili sobie do tej pory.