Zaproszenie na EKO Forum LKB

Serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów oraz studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do udziału na bezpłatnej konferencji EKO Forum LKB, która odbędzie się w dniu 18 listopada 2019r. od godziny 8.30 w Ecotech Complex, ul. Głęboka 39, Lublin.

W Panelu Dyskusyjnym: Zdrowe trendy w żywności. Aktualne osiągnięcia lubelskich firm i instytucji weźmie udział pracownik Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, dr hab. inż. Bartosz Sołowiej, profesor uczelni, który poruszy tematykę m.in. „Żywności projektowanej jako elementu diety osób aktywnych fizycznie”.

Forum to doskonałe miejsce do podjęcia dialogu i wymiany doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska, poszukiwania rozwiązań dla alternatywnych źródeł energii i paliw, a także funkcjonowania człowieka w obszarze zdrowia i żywności. Przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych, świata nauki, przedsiębiorcy, oraz środowiska związane z ekologią, dokonają analizy aktualnych trendów, zagrożeń i wyzwań w zakresie szeroko rozumianej ekologii.

Wszelkie inicjatywy i dobre praktyki w zakresie ochrony środowiska są niezwykle ważne i potrzebne zarówno w Polsce, jak i w naszym regionie. Wychodzimy z inicjatywą spotkania się podczas konferencji i przedyskutowania wyzwań jakie stoją przed lubelskimi przedsiębiorcami, samorządami.

Podczas Forum dostępna będzie dla Państwa przestrzeń wystawiennicza, gdzie prezentować się będą przedsiębiorstwa oferujące produkty i usługi ekologiczne.

Biorąc pod uwagę fakt, że wydarzenie odbywa się 18 listopada, postanowiliśmy wystąpić jako Partner Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i wpisać EKO Forum LKB na listę wydarzeń odbywających się w ramach tej inicjatywy. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu m.in. rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, budowania własnej marki i wielu innych.

Lubelski Klub Biznesu
Prezes Agnieszka Gąsior-Mazur

[ Rejestracja na wydarzenie ]

[ Szczegółowy program konferencji ]