Grecja – wybór polis najczęściej na praktyki

Starożytną Grecje znamy wszyscy, bo jest to obowiązkowy program nauczania na każdym etapie od szkoły podstawowej po szkołę średnią. Na Erasmusie nie musicie gorączkowo powtarzać sztuk teatralnych, myśli filozoficznych czy czytać Mitologii Parandowskiego. Możecie zdecydowanie skupić się na położeniu geograficznym i to nie pod względem szerokości geograficznej, a raczej odpowiedniego kremu z filtrem. Przecież Grecja to przede wszystkim: morze, wyspy, zatoki, plaże, a nawet góry.

Już na miejscu możecie skupić się na greckich smakołykach: musaka, tzatziki, ouzo czy gyros 🙂

Jak jeszcze warto wykorzystać czas na greckich wyspach podczas wyjazdu na Erasmusa dowiecie się z relacji naszych dwóch studentek TUTAJ a także TUTAJ

Miejsce jest sprawdzone przez przedstawicielki Wydziału Agrobioinżynierii oraz Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, zatem szansa jest dla każdego!