Spotkanie informacyjne w sprawie praktyk ze studentami Inżynierii Środowiska, Ekoenergetyki, Geodezji i Kartografii i Ochrony Środowiska

Drodzy studenci,

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Biura Erasmus, na którym dowiecie się szczegółów dotyczących bardzo ciekawej oferty praktyk w Uniwersytecie w Beja, w Portugalii  dla  studentów kierunków wymienionych w  tytule wiadomości.

 

Szczegółowy opis praktyk został umieszczony w poprzedniej wiadomości z dnia 21.10.2019. Zachęcamy do zapoznania  się z nim przed spotkaniem. Może nasuną się jakieś pytania, na które będziemy mogli odpowiedzieć. Praktyki te realizowne są co roku, ale warto przygotować się już teraz.

 

Będzie  również możliwość zapoznania  się z możliwościami, jakie daje studentom program Erasmus. Praktyki i studia  mogą odbywać się w różnych miejscach, nie  tylko w  Portugalii.

 

Czas spotkania: 29.10.2019, godz. 11.00

Miejsce  spotkania: Budynek WIP, ul. GŁęboka  28, sala 134

 

Jesli nie będziesz mógł/a przyjść na spotkanie, a jesteś zainteresowany/a praktykami w  Portugalii, albo studiami /prakykami w innym miejscu zapraszamy do biura Erasmus, gdzie udzielimy wszelkich informacji.

Biuro Erasmus

Budynek  Biblioteki Głównej

pok.309