Zaproszenie na Dzień Kariery 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do udziału w Dniu Kariery 2019,

który odbędzie się 23 października 2019 r. w godzinach 10:00-13:00

w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 

Lista partnerów i wystawców podczas Dnia Kariery 2019 dostępna jest [TUTAJ]

 

Głównym punktem realizowanej inicjatywy będą warsztaty tematyczne mające na celu doskonalenie umiejętności miękkich, zwiększenie kreatywności i budowania osobistej marki jako metod zwiększających szansę przy ubieganiu się o atrakcyjne miejsca pracy.

  1. „Wyraź siebie, wyraź swój talent” – Paweł Klempka, innowator warsztatów pt. „Formy artystyczne jako narzędzie wspierające kreatywność podczas rekrutacji” w projekcie „Mikro innowacje, makro pomysły” w Lubelskiej Fundacji Rozwoju;
  2. Warsztaty z kreatywności – przedstawiciele WUP w Lublinie, doświadczone trenerki rozwoju osobistego z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej;
  3. „Talent, a kwalifikacje szyte na miarę” – Katarzyna Zabratańska – związana z Instytutem Badań Edukacyjnych, w którym odpowiada za wdrażanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i polityki Long Life Learning woj. lubelskim.

Zapisy na warsztaty:

tel. 81 445 66 05 lub 81 445 67 08

więcej informacji na stronie: biurokarier.up.lublin.pl

Równolegle, na stoiskach wystawienniczych pracodawców i instytucji rynku pracy, odwiedzający będą mogli zapoznać się z propozycjami stażu, szkolenia, praktyk i zatrudnienia.

Udział w imprezie jest bezpłatny.