Zjazd absolwentów Wydziału Zootechnicznego AR w Lublinie roczników 1969-1973,1974

21 września 2019 r. odbył się Jubileuszowy Zjazd Absolwentów roczników 1969-1973, 1974 z okazji 45-lecia ukończenia studiów Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczej w Lublinie.

Uczestnicy spotkali się w budynku Collegium Zootechnicum, a głównym organizatorem zjazdu był dr hab. Jan Zuba. JM Rektor prof. dr hab. Zygmunt Litwińczuk powitał zebranych gości. W swoim przemówieniu opowiadał o historii Uczelni i nawiązując do wszystkich Wydziałów. Zmiany, jakie na przestrzeni lat zaszły na Wydziale Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki przedstawiła gościom Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Joanna Barłowska.

By upamiętnić spotkanie, goście zapoznali się z ostatnią Kroniką filmową Uniwersytetu oraz filmem dotyczącym jubileuszu 65-lecia, jakie obchodził w ubiegłym roku Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki.
Zgromadzeni gości zrobili pamiątkowe grupowe zdjęcie z Władzami Uczelni i Wydziału na schodach przy wejściu do budynku Rektoratu.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA