Rozpoczynamy nabór na semestr letni 2019/2020

Wycieczka po Europie i kurs językowy w jednym – niemal za darmo! Jedyne co musisz zainwestować to swój czas.

Koniec września to nie tylko koniec studenckich wakacji, to początek drogi do wyjazdu na semestr letni w cieplejsze miejsce niż zaśnieżony Lublin!

Wyjazd na część studiów z programu Erasmus + pozwolił wielu studentom obalić mity:

• na studia tylko z dobrą średnią,
  • angielski tylko z certyfikatem językowym z Harvardu
  • wyjazd za granicę, a sesja i tak do zdania na UP

Jeżeli chcesz poznać więcej mitów zapytaj w Bibliotece Głównej UP o „Mitologię” Parandowskiego. Jeżeli chcesz poznać nowych ludzi, wzmocnić język obcy i sporo zwiedzić, dzięki lokalnym grupom studenckim, przyjdź do Biblioteki Głównej UP i zapytaj o Biuro Erasmusa

Najczęściej wyszukiwane na stronie:

Uczelnie partnerskie, do których możesz wyjechać znajdziesz TUTAJ

Dokumenty rekrutacyjne masz szybko TUTAJ

Dodatkowe pytania lub wątpliwości rozwiejesz TUTAJ

Nabór trwa do 11 października 2019 – nie przegap, bo zrobisz z tego historię, skorzystaj, a będziesz mieć wspomnienia!