Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Wydziału Rolniczego Akademii Rolniczej w Lublinie rocznika 1974-1979

14 września 2019 odbył się Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Wydziału Rolniczego Akademii Rolniczej w Lublinie rocznika 1974-1979 z okazji 40-lecia ukończenia studiów.

Uczestnicy zjazdu spotkali się w Agro II w auli 101 o godzinie 15:00. Zgromadzonych gości powitał absolwent i organizator zjazdu Zbigniew Lubaś oraz współorganizatorka Krystyna Sajewicz.

Prezentację na temat uczelni, zmian jakie się na niej dokonały oraz rozwoju  Wydziału Agrobioinżynierii przedstawiła prodziekan dr hab. Halina Lipińska. Następnie zgromadzona społeczność obejrzała kronikę filmową Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Po zakończonym seansie kwiaty dostali: dr hab. Halina Lipińska, Kanclerz UP w Lublinie mgr Grażyna Szymczyk oraz dr hab. Mieczysław Bojarczyk.

[ GALERIA ZDJĘĆ ]

Fot. Maciej Niedziółka / DKiWA