Erasmus uzależnia pozytywnie!

Pracownicy Biura Erasmus nie tylko wysyłają maile z poprawkami do uzupełnienia CV. My również przeżywamy z Wami każdą mobilność. Cieszą nas nie tylko zdjęcia z miejsc, które możecie zobaczyć, czy festiwali, w których bierzecie udział z lokalną społecznością. Nie tylko nowe znajomości czy przetrwanie sesji w języku obcym (więcej o tym, możecie przeczytać w relacjach z wyjazdów).

 

Jak się okazuje, nawet rutynowe pobranie poczty może przyczynić się do tego, że oprócz dokumentów rozliczeniowych, zastajemy w kopercie dokumenty, od których na naszych twarzach pojawia się uśmiech pełen dumy.

Często studenci są bardzo skromni, dlatego to Biuro Erasmus chce promować ich sukces!

 

W organizowanych przez University of Veterinary Medicine Budapest – Equus Days*

*podczas kilku dni w kwietniu, to studenci przejmują „organizację” całej Uczelni. To oni decydują o aktywnościach, konkursach i wydarzeniach, które mają na celu zjednoczyć społeczność akademicką zarówno wśród studentów węgierskich, jak i każdego studenta zagranicznego

grupa, pod przywództwem Pawła Suligi (rekordzista mobilności, mając kapitał mobilności 24 miesiące wykorzystał wszystkie 720 dni!), zdobyła 3 miejsce, w jednym z wydarzeń, którym było: Bos Major elections the Erasmus group.

Dodatkowo Paweł Suliga otrzymał wyróżnienie za aktywne przygotowanie i organizację całego International Day.

 

Jesteśmy dumni, że wyjazdy na studia tak bardzo otwierają studentów na poznawanie nowego świata, ale także aktywne uczestniczenie w kreowaniu życia uczelni zagranicznej.

Więcej o wydarzeniu i o tym, co może czekać Cię, kiedy zdecydujesz się na wyjazd z Programem Erasmus+ do Budapesztu TUTAJ