EIT FOOD Innovation Prizes 2019 – konkurs dla start-upów

Masz innowacyjny pomysł na biznes w sektorze rolno-spożywczym? Europejski Insytut Technologii – EIT Food szuka pomysłodawców lub początkujących firm/startupów, którzy mają pomysł na produkt, serwis lub nową technologię, która ma szansę zmienić sposób w jaki produkujemy i spożywamy naszą żywność!
Zaaplikuj do konkursu EIT Food Innovation Prizes i otrzymaj wsparcie na rozwinięcie i przetestowanie swojego pomysłu w postaci nagród do 10 000 EUR! ????
 
➡ DLA KOGO: pomysłodawcy, przedsiębiorcy i startupy z Polski, pragnące przekształcić sektor rolnictwa i żywności
 CO MOŻNA ZYSKAĆ: nagrody pieniężne (5 000 lub 10 000 EUR) na wsparcie lub komercjalizację pomysłu, wysokiej jakości szkolenia, dostęp do inwestorów oraz społeczności mentorów i ekspertów EIT Food
CO TRZEBA ZROBIĆ?: Odpowiedzieć na kilka krótkich pytań dotyczących pomysłu/startupu tutaj: https://www.f6s.com/innovationprizes/apply . Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni na drugi etap konkursu – EIT Food Demo Day, który odbędzie się 24 czerwca w Warszawie aby zaprezentować swój pomysł przed gronem jury i powalczyć o dwie główne nagrody 5 000 lub 10 000 EUR!
 
 TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI:  12 MAJA 2019

 

 
Regulamin konkursu: https://bit.ly/2UZgDND