Konferencja prasowa organizatorów „FELINIADA WSEIada 2019”

9 kwietnia 2019 r. odbyła się konferencja prasowa organizatorów Lubelskich Dni Kultury Studenckiej „Feliniada WSEIada 2019”.

Fot. Monika Szymczuk Koordynator ds. Prawnych i Administracji RUSS

„FELINIADA WSEIada 2019” zostanie zorganizowana na terenach zielonych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Dobrzańskiego 33 na Felinie. W programie wydarzenia zaplanowane są dwa koncerty, które rozpoczną się o godzinie 18.00, a zakończą po północy:

• 18 maja (sobota) Sarius, Kali, Łąki Łan
  • 19 maja (niedziela) Maibu, Megustar, Miły Pan, Top Girls oraz Akcent – Zenon Martyniuk.

Oprócz wydarzeń muzycznych „Feliniada WSEIada 2019” organizatorzy zapraszają na:

• XVI Akademickie Mistrzostwa Jeździeckie w ujeżdżeniu i skokach, które odbędą się na terenach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Doświadczalna 50 na Felinie, w dniach 11 i 12 maja 2019 r.
  • UP bieg na 5 w Ogrodzie Saskim, dnia 15 maja 2019 r.
  • LevelUP w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, dnia 07 maja 2019 r.

Wstęp na koncerty i wydarzenia jest wolny.