Rozwój kompetencji cyfrowych – szkolnie z Fundacją Sempre a Frente

W ramach współpracy Biura Karier Studenckich i Więzi z Absolwentami z Fundacją Sempre a Frente  w dniu 20 marca nasi studenci i kilku pracowników Uczelni miało okazję wziąć udział w prestiżowych warsztatach pod tytułem: Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Przestrzeń from Facebook i Sempre a Frente.

Uczestnicy ćwiczyli i poszerzali swoją  wiedzę o cyberbezpieczeństwie, o pracy w social media, uczyli się marketingu społecznościowego oraz wdrażali  się w różnorodne metody projektowe przydatne na przyszłym rynku pracy.

W pięciogodzinnym szkoleniu zakończonym uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu wzięło udział 52 osoby. “Rozwój Kompetencji Cyfrowych” to projekt Przestrzeń from Facebook, który jest realizowany w całej Polsce. W województwie lubelskim partnerem regionalnym jest Fundacja Sempre a Frente. Program został objęty patronatem honorowym  Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.