Pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z wizytą w Zespole Szkół w Biłgoraju

Portal bilgoraj.com.pl opisuje spotkanie pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. W ramach umowy partnerskiej od blisko trzech lat trwa współpraca Uczelni z tą placówką. Owocuje to częstymi spotkaniami pracowników z młodzieżą biłgorajską. Tematem przewodnim najnowszych wykładów była żywność i żywienie. Inż. Paulina Główka podreśliła, że nie można kierować się najnowszymi trendami , ponieważ jedzenie z metką fit i eko nie zawsze jest najlepsze.  Z kolei Dr inż. Paweł Michalski z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej zaprezentował kierunki nauczania: "oferujemy 39 kierunków kształcenia, wierzymy więc, że każdy z potencjalnych studentów znajdzie coś dla siebie, w zależności o zainteresowań, zdolności czy też kwestii przyszłej pracy. Są to kierunki zarówno rolnicze, ogrodnicze, nauki techniczne, inżynieryjne jak i weterynaria, hipologia czy inżynieria produkcji ".

więcej informacji na portalach:

bilgoraj.com.pl:

bilgoraj.com.pl/pracownicy-uniwersytetu-przyrodniczego-z-wykladami-w-zszio,,3,11,11,1,21774,nnauka.html

lubelskieonline.pl:

lubelskieonline.pl/wiadomosci/news.php