Kabareton i aukcja charytatywna dla Kuby Bielaka w czwartek (informacja prasowa)

POBIERZ TEKST W FORMACIE DOC.

POBIERZ zdjęcie  W FORMACIE JPG

Studenci UP organizują kabaret i aukcję charytatywną dla Kuby Bielaka

W czwartek (19. maja) o 18:00 w Centrum Kongresowym UP wystąpią kabarety Czesuaf oraz Noł Nejm, a także odbędzie się aukcja charytatywna – całkowity dochód z tych wydarzeń jest przeznaczony na pomoc dla Jakuba Bielaka, studenta chorego na mukowiscydozę.

Bilety na kabareton w przedsprzedaży w cenie 20 zł – dostępne w siedzibie Samorządu Studenckiego pok. 234 AGRO I. W dniu imprezy do nabycia na miejscu w cenie 25 zł.

Na aukcji charytatywnej (start: godzina 20:00, wstęp wolny) zostaną wystawione takie eksponaty jak:

• pałac Prezydencki na szkle, prezent ofiarowany przez prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego
  • książka Anny Dymnej „Warto mimo wszystko” z autografem
  • koszulka z autografem Tomasza Adamka
  • 4 zdjęcia Justyny Kowalczyk z autografami
  • 2 zdjęcia Kamila Stocha z autografami
  • zdjęcie Piotra Fijasa z autografem
  • płyta DVD „Kabaret Ani Mru-Mru” z autografami członków kabaretu
  • koszulka ofiarowana przez rapera OSTR z autografami składu „Tabasko”
  • 2 płyty Roberta M z autografami

Licytację poprowadzi Magdalena Lipiec, dziennikarka Radia Lublin.

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie po raz kolejny włączają się w pomoc dla Kuby.  M.in. w kwietniu organizowali na terenie uczelni zbiórkę pieniężną

Wydarzenie organizowane jest w ramach Feliniady 2011. Zachęcamy do śledzenia informacji na temat Feliniady na stronie: www.feliniada.pl

Więcej informacji:

Agnieszka Wasilak, Specjalista ds. Promocji Uczelni,  tel. (+ 81) 445-66-05