Spotkanie opłatkowe z Metropolitą Lubelskim JE Abp. Stanisławem Budzikiem

W dniu 20 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe członków Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z  Metropolitą Lubelskim JE Abp. Stanisławem Budzikiem.

Metropolita Lubelski Arcybiskup Stanisław Budzik złożył życzenia całej wspólnocie naszego Uniwersytetu i udzielił błogosławieństwa. Świąteczne życzenia JE Arcybiskupowi oraz wszystkim zebranym przekazał również JM Rektor prof. Zygmunt Litwińczuk.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli Państwo Prorektorzy i Dziekani Uczelni. Obecny był także Duszpasterz Akademicki ksiądz dr Stanisław Sieczka, Rektor Kościoła pw. Świętego Ducha w Lublinie. Najważniejszą częścią spotkania było wspólne dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie sobie życzeń.

Uroczystość uświetniały kolędy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor” UP w Lublinie.