Noworoczne Spotkanie Społeczności Akademickiej

• Prezentacja filmowej Kroniki Wydarzeń Roku 2018
  • Koncert Łukasza Jemioły wraz z Zespołem

***

Łukasz Jemioła wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów – od lat czynnie koncertuje, odnosząc sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Występ w programie X Factor (TVN) w 2012 roku przysporzył mu dodatkowych fanów. Słuchacze Radia Lublin mają okazję słuchać jego bluesowych improwizacji "na żywo" w cyklicznej audycji Halo Kultura.

Klimatyczne aranżacje Łukasz Jemioły powstają przy współpracy ze znakomitymi muzykami: Robertem Brzozowskim – kontrabasistą zespołu Čači Vorba i Tomaszem Deutrykiem – perkusistą mi.in. w Lubelskiej Federacji Bardów.

Łukasz Jemioła wraz z Zespołem będzie jednym z głównych wykonawców podczas tegorocznego Sylwestra miejskiego na Placu Litewskim w Lublinie. Więcej informacj na temat artysty w Gazeta Wyborcza z dnia 18.12.2018 r.