Erasplus+ – partner w poszukiwaniu praktyk dla studentów i absolwentów

Chciałbyś wyjechać na praktykę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Skorzystaj z usług naszego nowego partnera – firmy Erasplus+ z siedzibą w Dublinie i Walencji. Firma specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych ofert praktyk zagranicznych, przede wszystkim w ramach programu Erasmus+ i dysponuje rozwiniętą bazą partnerów,  głównie wśród innowacyjnych firm typu start-up w różnych dziedzinach w całej Europie. Zapewniają też wsparcie w zakresie organizacji zakwaterowania czy kursu językowego w trakcie pobytu za granicą, aby skutecznie ułatwić adaptację stażysty do nowych okoliczności.

Uwaga! Dzięki naszej współpracy w przypadku gdy student skorzysta z oferty Erasplus+ za pośrednictwem naszego uniwersytetu jako partnera, firma może  zwolnić z wpłaty depozytu na początku procesu rekrutacji . Student zostanie poproszony o uiszczenie pełnej kwoty dopiero po zaakceptowaniu znalezionej przez firmę oferty praktyk.

Sprawdź ich ofertę na http://erasmuspraktyki.com

Plakat ERASPLUS+

Nie siedź bezczynnie! Działaj!

Czekamy na Ciebie w biurze Erasmus+ UP!