Szkolenie: Audytor Wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem zdrowotnym żywności

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do udziału w szkoleniu przeznaczonym  dla  osób  zainteresowanych  zdobyciem kwalifikacji  auditora wewnętrznego i inspektora standardu GlobalGAP.

GlobalGAP jest   popularnym standardem  w  Polsce  i  na świecie zapewniającym jakość  dla  produkcji  pierwotnej. Certyfikacji podlegają producenci m.in. owoców i warzyw.

Kwalifikowany auditor/inspektor GlobalGAP może znaleźć zatrudnienie  w gospodarstwach  lub  organizacjach producentów  bezpośrednio  przy  nadzorze  nad produkcją oraz w firmach doradczych wdrażających standardy dla rolnictwa. Trzydniowy  kurs  został przygotowany  na  podstawie  wymagań międzynarodowego standardu GlobalGAP oraz normy ISO 19011.

Termin: 5-7 grudnia 2018

[ Więcej informacji ]