Pierwsi studenci na weterynarii anglojęzycznej

Miło nam poinformować, że Wydział Medycyny Weterynaryjnej w roku akademickim 2018/2019 rozpoczął kształcenie na kierunku weterynaria w języku angielskim.

Pierwsi studenci przyjechali z Arabii Saudyjskiej, Irlandii i Brazylii. Opiekunem naukowym grupy jest prof. dr hab. Marta Kankofer, kierownik Katedry Biochemii. Obcojęzyczni studenci zostali otwarcie i życzliwie przyjęci przez pracowników i studentów Wydziału.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w ofercie kształcenia posiada ponadto studia anglojęzyczne na kierunkach: Equine Management and Care, Horticulture, Environmental Engineering, Agriculture, Global Manager in Agribusiness, Management and Production Engineering oraz w języku rosyjskim САДОВОДСТВО.