Nominacje Kuriera Lubelskiego “Nauczyciel na Medal” dla pracowników UP w Lublinie

Miło nam poinformować, że pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uzyskali nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie lubelskim w wielkim plebiscycie "Kuriera Lubelskiego" NAUCZYCIEL NA MEDAL.

Nominowani pracownicy:

– prof. dr hab. Marcin Arciszewski, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

– dr hab. Marek Babicz, prof. nadzw. UP, Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki

– dr hab. Justyna Batkowska, Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki

– dr Konrad Buczma, Wydział Agrobioinżynierii

– dr Agnieszka Chałabis-Mazurek, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

– dr hab. Bożena Denisow, Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

– prof. dr hab. Dariusz Dziki, Wydzial Inżynierii Produkcji

– dr hab. Katarzyna Kozłowicz, Wydział Inżynierii Produkcji

– dr Monika Pytka, Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii

– dr hab. Anna Zacharko-Siembida, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

– dr Magdalena Zapalska, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

– dr Jerzy Ziętek, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Głosowanie w wojewódzkich kategoriach dla nauczycieli akademickich rozpocznie się w piątek 26 października i będzie trwać do piątku 30 listopada do godz. 20.

Czytaj więcej: https://kurierlubelski.pl/nauczyciel-na-medal-nominuj-nauczycieli-do-prestizowych-wyroznien/ar/13548729

Serdecznie gratulujemy!