Trwa rekrutacja na wyjazdy studenckie w ramach programu Erasmus Plus – posłuchaj wywiadu

Jeszcze tylko miesiąc pozostał, by aplikować na wyjazdy studenckie w ramach programu Erasmus+  na semestr letni 2018/2019. Do 12 października 2018r.  czekamy na dokumenty aplikacyjne od studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

O korzyściach z takich form studiów przekonywała wczoraj w Radiu Eska Dominika Wiślińska z Zespołu Erasmus (Dział Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej):

[ link do wywiadu – posłuchaj ]

Cały czas trwa również rekrutacja na STUDY BUDDY czyli opiekunów studentów Erasmusa, chcących pomóc swoim zagranicznym kolegom przyjeżdzającym do UP w Lublinie  na semestr lub rok studiów.

O tym, dlaczego warto i jakie są obowiązki takich opiekunów mówiła Izabela Wolska, Koordynator Programu Erasmus+ UP w Lublinie:

[ link do wywiadu – posłuchaj ]

Zapraszamy wszystkich studentów do odwiedzenia strony uczelnianego Zespołu Erasmus+, gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje:

www.up.lublin.pl/erasmus