Uczestniczymy w misji edukacyjnej MNiSW w Indiach

Od 1 do 9 września br. w Indiach przebywa polska misja edukacyjna zorganizowana przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej MNiSW. Wśród kilkunastu polskich uniwersytetów reprezentowany jest Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, którego przedstawicielką jest dr Anna Jeżak z Działu Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej.

Misja edukacyjna  odbywa się w New Delhi (2.09), Chennai (4.09), Bangalore (6.09) oraz Mumbaju (8.09). W programie przewidziany jest udział w targach edukacyjnych, spotkania na uczelniach oraz w instytucjach edukacyjnych.

UP w Lublinie w sposób szczególny promuje swoją ofertę ośmiu kierunków studiów w języku angielskim.

Zapraszamy również do obejrzenia relacji w instastories na oficjalnym koncie uczelni w portalu Instagram