MNiSW sfinansuje doktorat wdrożeniowy dla dwóch naukowców z naszego Uniwersytetu

MNiSW sfinansuje doktorat wdrożeniowy dla dwóch naukowców z naszego Uniwersytetu

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie jest jednym z laureatów rozstrzygniętego konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach II edycji programu "Doktorat wdrożeniowy". Wniosek został opracowany i będzie wdrażany przez Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Na Wydziale będą prowadzone stacjonarne studia doktoranckie przeznaczone dla osób pracujących, w ramach których kształcenie będzie odbywało się we współpracy z pracodawcą doktoranta.
Opiekunami doktorantów będą: dr hab. Aneta Brodziak oraz dr hab. inż. Bartosz Sołowiej.

Kwota środków dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wynosi 323 400,00 zł.

Zachęcamy do śledzenia informacji o aktualnych konkursach zamieszczanych na stronie Centrum Nauki Uniwersytetu.
Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków w konkursach zapraszamy do kontaktu z Centrum Nauki.

Serdecznie gratulujemy!
Centrum Nauki UP w Lublinie