Konkurs Muzyczny “Sound of Lublin” w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Dnia 16 maja 2018 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyła się 2. edycja Konkursu Muzycznego pt.: "Sound of Lublin". Głównym organizatorem jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wydarzenie zostało zainicjowane w celu wyłonienia największych talentów muzycznych wśród studentów lubelskich uczelni. Biletem wstępu była karma i akcesoria dla zwierząt, które zostały przekazane na rzecz Stowarzyszenia "Lubelski Animals". Jury w składzie: Anna Sokołek – dyplomowana wokalistka i trenerka pracy z głosem, Mateusz Laskowski – raper, prezes Fundacji "Zarażamy Radością", Katarzyna Góras – zwyciężczyni pierwszej edycji "Sound of Lublin" i Mateusz Kasiak – reporter "Radia Eska Lublin" wyłoniło zwycięzców. Zdobywczynią  I miejsca była Martyna Sabak, która zaśpiewała piosenkę autorską "Dopamina", II miejsce zdobyła Anna Basak, III – Sandra Adamowska-Zezula. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem Lublinian, organizatorzy oceniają, że idea konkursu warta jest kontynuacji na szerszą skalę.

relacja zdjęciowa:

Martyna Sabak, I miejsce – śpiewa piosenkę autorską "Dopamina"

Magdalena Bahonko – z piosenką "Sound of Silence"

Kamil Kiliański wykonał autorski utwór "You’re still inside me"

Martyna Michalska i jej interpretacja piosenki Vance Joy "Riptide", zwyciężczyni nagrody publiczności