Złoty medal w boksie dla Ewy Tarnowskiej z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

W dniach 20-22 czerwca 2018 roku w Katowicach odbyły się 3 Mistrzostwa Polski AZS w Boksie. Wśród zawodników reprezentujących 45 uczelni była Ewa Tarnowska, studentka kierunku transport i logistyka, która stanęła na podium w kategorii wagowej 57 kg, pewnymi ciosami pokonując rywalkę. Swój sukces młoda medalistka zawdzięcza nie tylko ciężkim treningom, ale i znakomitemu przygotowaniu przez trenerów: Władysława Maciejewskiego i Karolinę Michalczuk.  Złoty krążek jest niezwykle cennym trofeum, biorąc pod uwagę fakt, że Ewa pierwszy włożyła rękawice bokserskie zaledwie półtora roku temu. Od tego czasu trenuje systematycznie – nawet dwa razy dziennie – łącząc umiejętnie studiowanie i pasję sportową.

Gratulujemy zwycięstwa. Pozostaje nam życzyć dalszych sukcesów na zarówno ringu, jak i poza nim.

Werdykt sędziego po finałowej walce                        fot. ze strony int. Klubu Kleofas AZS AWF Katowice

Złota medalistka na podium, razem z trenerką

fot. mat. filmowy bokser.org, na serwisie youtube

materiał filmowy na portalu bokser.org ( czas od 1:55:53 – 2:09:03 -ogłoszenie wyniku – od 2:26:04 -wręczenie medalu) www.bokser.org/content/2018/06/22/121821/index.jsp