„Złota Setka” – ranking najlepszych firm Lubelszczyzny 2017

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym został opulikowany w Dzienniku Wschodnim Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2017 Złota Setka Edycja XXII. Wśród wyróżnionych firm znalazły się dwie współpracujące z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, należą do nich:

• Firma Vitagenum za "Dietę zapisaną w genach"
    firma została założona przez dr. Adama Kuzdralińskiego i  dr. Tomasza Czerneckiego, pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wspólnie z Instytutem Norel stworzył linię genokosmetyków z bardzo wysokim stężeniem serum. Vitagenum oferuje także specjalne diety.

• Gospodarstwo ogrodnicze Wiciński Paweł za projekt "Pomidory rosną w powietrzu"
    Jest to jedno z najnowocześniejszych gospodarstw w województwie lubelskim zajmujących się uprawą pomidorów. W szklarni w Kawce zostało zamontowane dodatkowe oświetlenie ledowe przyspieszające produkcję i optymalizujące koszty energii. Projekt został zrealizowany wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów współpracy!

więcej na stronie Dziennika Wschodniego i w gazecie