Michał Dzieciuch ponownie Przewodniczącym Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Rolniczych

Miło nam poinformować, że Michał  Dzieciuch, student  Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie został ponownie wybrany Przewodniczącym Porozumienia Samorządów Studenckich Uczelni Rolniczych (PSSUR).

Nowo wybrane Prezydium PSSUR

Wybory odbyły się  podczas zjazdu sprawozdawczo-wyborczego PSSUR w dniach 15-17 czerwca 2018 r. we Wrocławiu.

Skład Prezydium kadencji 2018/2019 prezentuje się następująco :
Przewodniczący: Michał Dzieciuch (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie)
Wiceprzewodniczący: Alicja Zarębska (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu)
Sekretarz: Daria Okła (Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie)

Nasz student, Michał Dzieciuch, będzie przewodniczył Komisji już drugą kadencję z rzędu, a jednocześnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UP w Lublinie.

PSSUR jest Komisją Branżową reprezentującą wszystkich studentów z Uczelni o specyfice przyrodniczo-rolniczej. Do zadań Komisji należy dbanie o interesy i dobro zrzeszonych Uczelni oraz opiniowanie aktów przedstawianych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nowe Prezydium rozpocznie pracę od 1 października. Gratulujemy i życzymy owocnej kadencji!

fot. PSSUR