Lubelskie Dni Kultury Studenckiej Feliniada-Wseiada 2018 – podsumowanie

W dniach 19-20 maja 2018 r. w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej odbyła się  Feliniada-Wseiada 2018. Po trzech latach nieobecności w harmonogramie imprez studenckich LDKS, Feliniada-Wseiada wróciła na tereny zielone Miasteczka Akademickiego Felin Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W koncertach wzięło udział blisko 25 tys. osób.

Pierwszy dzień imprezy zgromadził fanów muzyki hip-hopowej. Na scenie wystąpili: Paluch, Pokahontaz oraz KęKę. Podczas drugiego dnia „królowała” muzyka rozrywkowa. Na scenie pojawili się: Zenon Martyniuk z zespołom AKCENT, Defis i PowerBoy oraz Sławomir.

Feliniada-Wseiada 2018 została zorganizowana przez studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia wymaga dużego zaangażowania i wiedzy ze strony  studentów. Jest to okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności przedsiębiorcze oraz działanie pod presją czasu.