Studenci UP w Lublinie w obiektywie fotografa

23 maja 2018 r.  na kampusie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie można było spotkać niecodzienne obrazki:  lampy błyskowe przed Collegium Agronomicum, studenci idący w zwolnionym tempie,  podskoki pod Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym to tylko niektóre elementy odbywającej się wtedy sesji zdjęciowej na cele promocji Uniwersytetu.

 

Studenci i studentki UP w Lublinie, którzy odpowiedzieli na wcześniejsze ogłoszenie o zdjęciach, wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej pod okiem doświadczonego fotografa, Pawła Tusiński z firmy Artiso. Zdjęcia, które będą efektem, posłużą do celów promocyjnych uczelni: będą wykorzystywane w folderach, reklamach oraz w mediach społecznościowych.

 

 

 

Praca na planie zdjęciowym pod kierownictwem Justyny Barwińskej z Artiso trwała od godziny 8:00 do późnych godzin popołudniowych i objęła kilka lokalizacji: plac przed Collegium Agronomicum,  Centrum Kongresowe, aulę w Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej oraz wnętrza Biblioteki Głównej. Do zdjęć wykorzystano również drona.

 

 

 

W rolę modeli i modelek wcieliLI się studenci i studentki różnych wydziałów, kierunków i lat studiów, z dużym profesjonalizmem. Pod wrażeniem naszych studentów był nawet fotograf, Paweł Tusiński: "Serdecznie dziękujemy studentom Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie za udział w sesji zdjęciowej, na której wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością. Dzięki ich niesamowitej chęci współpracy powstały zdjęcia o zróżnicowanej wymowie artystycznej – zarówno pełne energii, rozrywki, a także nauki, czy relaksu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, jak wielu studentów pozowało do zdjęć na wysokim profesjonalnym poziomie i potrafiło zupełnie bezstresowo dać z siebie 100% przed obiektywem aparatu."

 

 

 

Pomysł i organizacja sesji fotograficznej: Dział Promocji Uczelni i Wymiany Międzynarodowej, Zespół ds. Promocji.