Zaproszenie na spotkanie “Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi”

17 maja 2018 r. o godz. 11.00  w Auli III, na pierwszym piętrze w budynku Rektoratu UMCS w Lublinie, odbędą się warsztaty dla studentów, absolwentów uczelni wyższych i uczniów szkół średnich „Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi". Organizatorem w/w wydarzenia jest Poseł do PE Krzysztof Hetman.

 


 

Celem warsztatów będzie przedstawienie młodym ludziom możliwości odbywania staży i aplikowania o pracę w różnych instytucjach Unii Europejskiej. Uczestnikom warsztatów zostaną przekazane praktyczne informacje dotyczące procedury aplikowania o staż/pracę, jak również zostanie zwrócona uwaga na umiejętności, kompetencje nad jakimi należy pracować i na co postawić w swojej edukacji aby zdobyć pracę w instytucjach europejskich.

Spośród studentów, którzy wezmą udział w warsztatach, wyłoniona zostanie jedna osoba, która będzie miała możliwość odbycia miesięcznego, płatnego stażu w biurze Posła do PE Krzysztofa Hetmana w Brukseli.

Więcej informacji o w/w przedsięwzięciu jest dostepne na stronie internetowej: staze-i-praca-w-instytucjach-ue-zacznij-juz-dzis