Spotkanie Ministra Jarosława Gowina ze społecznością akademicką Związku Uczelni Lubelskich

Miło nam poinformować, że 3 kwietnia 2018 r. (wtorek) o godz. 12.30 w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5, Pan Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin spotka się ze społecznością akademicką Związku Uczelni Lubelskich. Na spotkaniu zaprezentuje założenia reformy szkolnictwa wyższego Konstytucji dla Nauki, która będzie realizowana od 1 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich, pracowników niebędących nauczycielami oraz doktorantów i studentów naszej Uczelni na spotkanie z Panem Wicepremierem, podczas którego będzie można zabrać głos w dyskusji poświęconej przyszłości szkolnictwa wyższego w Polsce.